Zasady

Polski

Elektra

Gra fabularna (RPG) Elektra - z wariantem solo. Świat osadzony w scenerii wieku pary i elektryczności, gotów jest na nowe wynalazki i odkrycia geograficzne. Na dworach toczą się intrygi a latające i podwodne miasta chronią zazdrośnie swoich tajemnic. W niniejszej publikacji znaduje się:

Skrót zasad dla Gracza - 1d6

Pomocnik gracza - jedna, dwustronna kartka A4. Na pierwszej stronie umieszczone są informacje dotyczące tworzenia postaci. Druga strona zawiera zasady rozstrzygania akcji oraz walki. Dla systemu "Opowieści Niedokończone". Mechanika 1d6.

Opowieści Niedokończone - zasady dla Mistrza Gry - 1d6

Zasady dla mistrza gry, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak rozstrzygać bardziej złożone sytuacje w grze, w jaki sposób tworzyć i skalować wyzwania i bohaterów niezależnych oraz garść porad dotyczących tworzenia własnych światów i settingów. Mechanika 1d6.

Opowieści Niedokończone - Zasady dla Gracza 1d6

Zasady dla gracza, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak grać, w jaki sposób stworzyć postać i ją rozwijać. Mechanika 1d6. W ostatniej aktualizacji doszedł również spis przykładowych umiejętności, niezależnych od świata gry oraz zmodyfikowany został system awansowania postaci.

Opowieści Niedokończone - zasady dla Mistrza Gry

Zasady dla mistrza gry, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak rozstrzygać bardziej złożone sytuacje w grze, w jaki sposób tworzyć i skalować wyzwania i bohaterów niezależnych oraz garść porad dotyczących tworzenia własnych światów i settingów.

Opowieści Niedokończone - Zasady dla Gracza

Zasady dla gracza, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak grać, w jaki sposób stworzyć postać i ją rozwijać. Mechanika ON6.

Skrót zasad dla Gracza - 4dF

Pomocnik gracza - jedna, dwustronna kartka A4. Na pierwszej stronie umieszczone są informacje dotyczące tworzenia postaci. Druga strona zawiera zasady rozstrzygania akcji oraz walki.

Opowieści Niedokończone - zasady dla Mistrza Gry - 4dF

Zasady dla gracza, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak rozstrzygać bardziej złożone sytuacje w grze, w jaki sposó tworzyć scenariusze, kampanie i bohaterów niezależnych oraz garść porad dotyczących tworzenia własnych światów i settingów.

Opowieści Niedokończone - zasady dla Gracza - 4dF

Zasady dla gracza, do gry fabularnej (Role Playing Game) "Opowieści Niedokończone". Zawierają informacje o tym jak grać, w jaki sposób stworzyć postać i ją rozwijać. Mechanika 4dF, oparta na FATE.

Subskrybuj RSS - Zasady